KRONIKI AKASZY

Twoja miłość nie mieszka gdzieś na zewnątrz, lecz tkwi głęboko w Tobie. Nie możesz jej utracić i ona nie może Cię opuścić.

Czym są Kroniki Akaszy?

Nazwa „Kroniki Akaszy” określa niematerialną substancję, z której zbudowany jest cały wszechświat. To inaczej „niewidoczne miejsce” lub „miejsce przechowywania”, czyli wielowymiarowe pole energetyczne, które zawiera zapis wszystkiego, co istniało, istnieje i co ma potencjał zaistnieć. Pole to jest interaktywne, więc może się z nami komunikować.

Każdy z nas jest częścią Kronik Akaszy, dlatego dzięki połączeniu z Kronikami uzyskasz odpowiedzi na pytania, które codziennie sobie zadajesz – dlaczego spotykają mnie właśnie takie rzeczy? Jak mogę uwolnić się od ciążących mi  problemów? Co w danej sytuacji okaże się dla mnie najlepszym rozwiązaniem? Jak sprostać wyzwaniom, jakie stawia przede mną rzeczywistość?

W Kronikach Akaszy zobaczysz energetyczny odcisk swoich myśli, swoich działań i emocji. To matryca, która przechowuje wszystkie przeszłe, teraźniejsze i przyszłe wydarzenia oraz możliwości Twojego życia w każdej sferze – zdrowia, życia zawodowego, finansach, relacjach z innymi, związkach partnerskich, a także marzeń i planów. W Kronikach Akaszy uzyskasz informacje odnoszące się do dowolnego fragmentu czasu i przestrzeni. 

 

Podczas odczytu z Kronik Akaszy zagłębiasz się w swoją podświadomość i uzyskujesz odpowiedzi na pytania, które pomagają Ci wznieść się na kolejny poziom duchowego rozwoju. Dzięki płynącym z Kronik Akaszy konkretnym i praktycznym wskazówkom odnoszącym się do Twojej obecnej sytuacji spojrzysz na swoje życie z o wiele szerszej i głębszej perspektywy.

 

Odczyty z Kronik Akaszy to głęboka i transformująca technika o charakterze terapeutycznym, z której może skorzystać każdy bez względu na poziom duchowego rozwoju. Jest metoda w pełni bezpieczną i nieinwazyjną. Kroniki Akaszy pokazują jak komunikować się z innymi ludźmi poprzez energię serca. Akasza pomaga przełamać bariery i wkroczyć w inny wymiar. Dzięki odczytom zaczynasz rozumieć swoje zachowanie, dostrzegasz wewnętrzne ograniczenia blokujące Twój potencjał i otwierasz się na nowe inspirujące zmiany. Połączenie z Kronikami Akaszy odbywa się na poziomie duszy. 

Każdy z nas jest księgą, w której zapisana jest historia całej ludzkości.

Co da Ci odczyt z Kronik Akaszy?

Kroniki Akaszy to cudowne narzędzie uzdrawiania relacji z samym sobą po to, by żyć w zgodzie ze swoją duszą i ze swoim przeznaczeniem.

Ponieważ informacje w Kronikach Akaszy są przechowywane w energii miłości, odpowiedzi, które otrzymasz podczas odczytywania zapisów, wzmocnią Twój duchowy potencjał. Poznasz prawdę o swojej sytuacji oraz o możliwościach, które możesz rozwinąć w dalszym życiu.

Podczas połączenia z Kronikami Akaszy, dowiesz się, co Ci nie służy, co Cię blokuje i jaki wpływ przeszłość ma na Twoją teraźniejszość. Zrozumiesz także, co zmienić, aby Twoja przyszłość wyglądała inaczej. Odzyskasz kontakt ze swoją prawdziwą jaźnią, którą często tracimy w natłoku obowiązków i codziennych wyzwań.

Praca z Kronikami Akaszy pomaga uwalniać się od problemów na poziomie karmy, węzłów energetycznych, fałszywych przekonań, duchowych przywiązań i problemów emocjonalnych.

Dla kogo są odczyty z Kronik Akaszy?

Odczyt z Kronik Akaszy to droga rozwoju dla osób, które chcą poznać energetyczne wzorce, kształtujące ich życie. Dla tych, którzy chcą zerwać z ograniczającymi przekonaniami i uzdrowić wewnętrzne konflikty. Dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć swoją obecną sytuację nie tylko na poziomie materialnym, ale wniknąć w duchową przyczynę tego, co ich spotyka.

Kroniki Akaszy to doświadczenie dla tych, którzy szukają odpowiedzi na ważne życiowe pytania. Jeśli stoisz na rozstaju dróg, dotknął Cię kryzys życiowy i potrzebujesz wskazówek w podjęciu trudnych decyzji – poddaj się uzdrawiającej mocy Kronik Akaszy. Popraw codzienne samopoczucie, podnieś wibracje swojego serca i zrozum wybory, które kształtują Twoją rzeczywistość.

Jeśli chcesz wybrać się w podróż do swojej podświadomości i zanurzyć się w energii miłości, zapraszam Cię na indywidualny odczyt Kronik Akaszy.

Żeby zmienić przyszłość, trzeba zrozumieć to, co nas już spotkało.

Jak wygląda odczyt z Kronik Akaszy?

Odczyt z Kronik Akaszy to dla mnie spotkanie mojej energii życia z Twoją. Dlatego cała sesja odbywa się formie przyjacielskiej, życzliwej rozmowy. Możemy spotkać się osobiście w moim gabinecie na ulicy Grzybowskiej 43A (Mennica) Warszawa Wola lub online – na Skype lub innym komunikatorze.

Odczyt Kronik Akaszy trwa od 60 minut do 90 minut.

Na początku sesji dostrajam się do Twoich wibracji, jednak prowadzę odczyt w pełni świadomym stanie umysłu. Podczas spotkania zadajesz pytania związane ze swoją obecną sytuacją życiową, a ja przekazuję Ci odpowiedzi, które odczytuję z Kronik.

Przed spotkaniem przygotuj zestaw pytań, jakie chcesz zadać podczas odczytu. Jeśli nie wiesz, jak sformułować pytania, skontaktuj się ze mną – dam Ci wszystkie potrzebne wskazówki.

Abym mogła odczytać Twój zapis, potrzebuję Twojej świadomej zgody. Ujawnisz mi także swoje imię i nazwisko. Jednak nie obawiaj się – to informacja w pełni poufna i nie przekazuję tych danych innym osobom.

Przekaz z Kronik możesz nagrać na dyktafon lub zapisać, aby po spotkaniu zgłębić treść przekazu i w skupieniu ją przeanalizować.

Ile inwestujesz w odczyt Kronik Akaszy?

60 minut

300 złotych

90 minut

350 złotych

Zobacz, jak odczyt Kronik Akaszy pomógł tym, z którymi już się spotkałam

Dla mnie Odczyty Kronik Akaszy to nowy wymiar terapii. Wszystkie przekazy prowadzone przez Emanuele są pełne miłości , zrozumienia i ciepła. Czuje jak moje wątpliwości i niewiadome się rozmywają, moja percepcja się poszerza , a ja glębiej i bardziej świadomie witam nowe doświadczenia w życiu. Każda sesja pozwala wzbić się na wyższy poziom, jest oceanem możliwości , które mam przed sobą , często nie zdając sobie z tego sprawy. W trakcie odczytu dostaje odpowiedzi na różnego rodzaju pytania , które mnie aktualnie nurtują , od tych bardzo ważnych do tych prozaicznych i najzwyklejszych . To właśnie sesje z Kronikami Akaszy dają mi ogromna siłę do przemiany i do pokonywania własnych słabości i barier . Moje serce jest przepełnione wdzięcznością , ze to właśnie Emanuela, której odczyty są tak trafne i wielowymiarowe pojawiła się na mojej drodze ❤️❤️❤️

Ewa

SPOTKANIE W ŚWIETLE MIŁOŚCI. Odczyt Kronik Akaszy przez Emanuelę jest za każdym razem głębokim duchowym doświadczeniem , z którego płynie ocean miłości, akceptacji i zrozumienia. Po sesji niby nic się nie zmienia , a zmienia się wszystko . Dla mnie to podróż , która za każdym razem otwiera nowe furtki , a drogowskazami jest PURE LOVE i cudowne prowadzenie świetlistej Emanueli , która ma niesamowity dar i przekazy są zawsze bardzo klarowne. Polecam z serca odczyt każdemu, kto zderzył się ze ścianą, komu wydaje się być w „sytuacji bez wyjścia “ lub po prostu chce zajrzeć głębiej w siebie. Dziękuję z serca.

Dominika M.

Korzystam z Odczytów Kronik Akaszy u Emanueli od dłuższego już czasu. Za każdym razem odkrywam i uświadamiam sobie nowe możliwości sytuacji, w której się znalazłam i rozwiązania z pozoru ciężkiej sprawy czy problemu, który mi ciąży na sercu I nie daje spokoju. Po sesji okazuje się, ze to co wydawało się tak trudne do zaakceptowania czy przerobienia widzę w nowym świetle i w szerszym wymiarze.
Sesje prowadzone przez Emanuelę napawają mnie niesamowitym optymizmem i wiara w to, że jestem na właściwej drodze w życiu, ze wszystkie doświadczenia służą mojemu rozwojowi i ze moje życie ma sens.

Beata

Korzystam  z odczytów z Kronik Akaszy regularnie . Wiem, ze jestem wymagającym klientem i cenię sobie Emanuele za jej dokładność i precyzję . Zawsze dostaję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i zagadnienia oraz wskazówki do dalszej pracy. Szczerze polecam. 

Kasia 

Chcesz się upewnić, że Kroniki Akaszy to Twoja droga? Porozmawiajmy