Jestem tu dla Ciebie. Stworzyłam tę stronę, ponieważ pragnę towarzyszyć Ci w Twojej najważniejszej ziemskiej podróży… podróży w głąb siebie … To piękna i często pełna zwrotów akcji, przepełniona różnorodnymi emocjami i zabarwiona głębokimi odczuciami wyprawa. To Twój osobisty rejs po nieznanych, szerokich wodach, gdzie możesz zajrzeć w swoje wnętrze, pod powierzchnie ukrytych wzorców i przywiązań, a także wpojonego sposobu myślenia i określonych ról, narzuconych przez innych. Wierzę, że wszystko, czego potrzebujesz do pełni szczęścia, znajdziesz wewnątrz siebie, bo Twoje źródło mocy pochodzi właśnie stamtąd…

Na przestrzeni lat i zdobytego doświadczenia wiem, że każdy musi odnaleźć własną ścieżkę prowadzącą do stanu pełnej równowagi, samoakceptacji, miłości i siły. Pragnę pomóc Ci w odkrywaniu własnego potencjału, radości istnienia i wspierać Cię na drodze do pełniejszego, wartościowego życia. Metody, którymi pracuję, odkryłam kiedy potrzebowałam przemiany i dotarcia do źródła swojej mocy. Dziś wiem, że każda z nich jest wyjątkową drogą prowadzącą do koherencji serca, tym samym do przywrócenia równowagi w sferze emocjonalnej, fizycznej i duchowej.

Zródło radości leży w nas samych – to stan umysłu i serca.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, doradcą zawodowym i personalnym, z wyboru przewodnikiem rozwoju duchowego. Moja wewnętrzna transformacja rozpoczęła się wiele lat temu na macie na zajęciach body balance łączącej podstawy jogi, tai chi oraz pilatesa w studio w Londynie. Regularna praktyka jogi szybko przerodziła się w pasję i styl życia. Pierwszy kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa ( YTT 200 H ) ukończyłam u znakomitego nauczyciela Variego Moralesa w szkole All Yoga Thailand akredytowanej przez Yoga Alliance. Ashtanga nauczyła mnie szacunku i słuchania własnego ciała oraz świadomości oddechu. Pokazała jak dyscyplinując ciało uważnością oddechu można kontrolować umysł . Podczas doskonalenia i odkrywania różnych stylów jogi to Yin jogę poczułam całym sercem i właśnie dzięki pasywnej praktyce odnalazłam połączenie ze swoim wnętrzem. Aby dzielić się swoją pasją i doświadczeniem w prowadzeniu autorskich zajęć zdobyłam kolejny stopień nauczycielski Yin Yoga and Yoga Nidra (YTT 50 H) Yoga Alliance pod okiem wybitnego guru jogi i duchowego przywódcy ze wschodnich Indii Atmarekha (Indrajit Dey).

Dzięki pojawieniu się w moim życiu energoterapii Reiki i doświadczeniu ogromnej mocy życiodajnej energii zapragnęłam zgłębić tajniki stymulowania wewnętrznych sił organizmu do samouzdrawiania.
Kurs I i II stopnia ukończyłam u Mistrzyni Krystyny Włodarczyk – Królickiej , natomiast inicjacje stopnia III- mistrzowskiego (Mistrz Uzdrowiciel ) otrzymałam z rąk Mistrza Nauczyciela Arkadiusza B. Lisieckiego. Reiki, które promuje i praktykuje pochodzi z tradycyjnej linii przekazu Usui Shiki Ryoho . Dostęp do źródła mądrości, wiedzy oraz bezwarunkowej miłości zapisanych w Kronikach Akaszy uzyskałam dzięki seminariom ukończonym u Mistrzyni, terapeutki i nauczycielki duchowej Gabriel Orr.

W swojej praktyce korzystam z wiedzy zdobytej na różnych kursach , szkoleniach i warsztatach z naturalnych metod stymulowania energii życiowej i rozwoju duchowego znanych od tysiącleci w kulturach wschodu. Fascynuje mnie holistyczne podejście do człowieka jak i odkrywanie pełni na wszystkich płaszczyznach życia. Jestem wielbicielem stylu slow life i mindfullness. W swojej pracy zachęcam do świadomego życia Tu i Teraz pełnego miłości, wolności i akceptacji. Jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą, wolnym i kochającym życie człowiekiem oraz cały czas podnoszącą swoje wibracje istotą.

Twoje serce decyduje, kogo chcesz w Twoim życiu, a Twoje zachowanie decyduje, kto dostanie się do Twojego życia.

Świat zewnętrzny daje krótkotrwałe zadowolenie, im bardziej się na nim skupiamy, tym bardziej czujemy się zagubieni … Aby odnaleźć pomost między tym, co materialne, a duchowe ważne jest przywrócenie harmonii umysłu, ciała i duszy. Droga do jej osiągnięcia prowadzi przez Twoje serce. To tutaj mieszka najpotężniejsza moc transformacji energetycznej na wszystkich płaszczyznach Twojego istnienia. Twoje serce jest największym nośnikiem energii we wszechświecie. Dlaczego pragnę Ci o tym powiedzieć ? Bo przekonałam się, że szukanie spełnienia gdzieś na zewnątrz, w otaczającym świecie daje tylko namiastkę siły. Tak naprawdę oddala od własnego potencjału i słuchania głosu intuicji, a także wprowadza w stan ogarniającej pustki… Własne doświadczenia, osobiste obserwacje oraz sprawdzone metody uświadomiły mi, że wszystko, co kreuje umysł i odczuwa serce, ma fizyczne odzwierciedlenie w życiu. Dziś wiem, że to my sami jesteśmy stwórcami naszej rzeczywistości, bo widzimy świat nie taki jaki jest, ale jacy my jesteśmy… I nie przyciągamy w życiu tego co chcemy, a przyciągamy to, w co wierzymy…

Możesz podnieść swoje wibracje i pozwolić swojej energii stworzyć nową rzeczywistość.

Jestem tu aby towarzyszyć Ci na drodze do duchowej pełni oraz przywrócić naturalny stan Twojej wewnętrznej harmonii – samoakceptację i miłość do samego siebie.

EmaYin