REIKI

Zacznij dbać o siebie, a będziesz czuć się lepiej, wyglądać lepiej i zaczniesz przyciągać to, co dla Ciebie lepsze.

Właśnie dziś pozbywam się złości.
Właśnie dziś pozbywam się zmartwień.
Dziś doceniam wszystko, co mam.
Dziś uczciwie wykonuję swą pracę.
Dziś odnoszę się życzliwie
do wszystkich żywych istot.

5 duchowych zasad Reiki

Według filozofii Dalekiego Wschodu zdrowie oznacza harmonię człowieka zarówno w nim samym (w jego ciele i umyśle), jak i jego otoczeniu. Negatywne myśli i emocje, stres oraz brak samoakceptacji zakłócają naturalny przepływ energii w Twoim organizmie. Te blokady powodują, że odczuwasz różne dolegliwości – zmęczenie, apatię czy spadek sił witalnych.

Reiki to terapia energią, której korzenie sięgają kultur tybetańskich. Jako system uzdrawiania została ponownie przywrócona ponad 100 lat temu przez japońskiego mnicha i doktora Mikao Usui. Jej uzdrawiająca moc polega na pobudzeniu w ciele przepływu Uniwersalnej Energii Życia przywracającej równowagę organizmu. Reiki oczyszcza szlaki energetyczne organizmu (meridiany) oraz harmonizuje centra energetyczne (czakry). Dzięki temu zostają uruchomione naturalne zdolności samoleczenia Twojego ciała i umysłu.

Reiki jest wspaniałym uzupełnieniem terapii medycznych. Jej naturalne, holistyczne działanie jest uznane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Jako metoda wspierająca i przyspieszająca proces leczenia praktykowana jest w szpitalach, klinikach i ośrodkach zdrowia na całym świecie.  

Co da Ci terapia Reiki?

Po sesji Reiki poczujesz, że Twoja życiowa energia została uwolniona z blokad i odzyskujesz harmonię na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym.

Zabieg energetyczny Reiki oczyszcza organizm z toksyn, redukuje stres i napięcie, ułatwia wyjście z depresji, przywraca równowagę układu nerwowego – wspiera wyciszenie organizmu, przyspiesza proces zdrowienia po chorobach, urazach fizycznych i emocjonalnych, usuwa objawy psychofizycznego wycieńczenia organizmu, pomaga w zaburzeniach snu, przywraca naturalną odporność organizmu, wzmacnia i usprawnia prace organów wewnętrznych, reguluje pracę układu hormonalnego.

Jednak najważniejszym efektem sesji Reiki jest to, co zmieni się na poziomie Twoich myśli oraz emocji.

Co da Ci terapia Reiki?

Głęboki stan relaksu sprawi, że otworzysz się na uzdrawiającą siłę wewnętrznej miłości. Poczujesz radość i uwolnisz się od niszczących, negatywnych myśli. Oczyścisz serce ze zranień i zgorzknienia. Odzyskasz zaufanie do samego siebie.

Spokój pochodzi z Twojego wnętrza. Nie szukaj go nigdzie indziej. Znajdź go w sobie.

Dla kogo są sesje Reiki?

Zabieg energetyczny Reiki jest dla każdego, kto zmaga się z problemami zdrowotnymi, emocjonalnymi, żyje w stresie i stracił równowagę w życiu. Nie ma żadnych przeciwskazań, aby uczestniczyć w terapii Reiki, ponieważ odwołuje się ona do naturalnych procesów energetycznych, jakie zachodzą w organizmie każdego człowieka.

Jeśli zmagasz się z bólem fizycznym bądź emocjonalnym i duchowym cierpieniem, zapraszam Cię na sesję terapeutyczną Reiki.

Jak wygląda sesja Reiki?

Podczas zabiegu Reiki pacjent leży w wygodnej pozycji na łóżku do masażu, a ja przykładam dłonie do energetycznych miejsc na jego ciele. Jeśli pacjent z jakiś przyczyn nie może się położyć, zabieg można wykonać w wersji skróconej w pozycji siedzącej.

Zabieg trwa 60 lub 90 minut. Jest bardzo odprężający, a także całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny.

Ilość zabiegów zależy indywidualnie od stanu zdrowotnego danej osoby, ogólnej kondycji i predyspozycji potrzebującego. Czasem wystarczy wykonać jeden zabieg, a czasami wskazanych jest kilka.

Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy połączeniu terapii Reiki z innymi formami leczenia konwencjonalnego i naturalnego. Terapia Reiki jest niezwykle skutecznym dopełnieniem procesu leczenia, ale nie powinna przerywać toku klasycznego leczenia prowadzonego przez lekarza.

Gabinet, w którym prowadzę terapię Reiki, znajduje się na ulicy Grzybowskiej 43A ( Mennica ) Warszawa Wola.

Ile inwestujesz w terapię Reiki?

60 minut

150 złotych

90 minut

200 złotych

Co mówią moi klienci o terapii Reiki?

Na zabieg Reiki trafiłam do Emanueli z polecenia przyjaciółki . Na początku podeszłam do tej terapii trochę sceptycznie i trochę z ciekawości. Jednak narastające przygnębienie i brak chęci oraz energii do codziennych zajęć sprawiły , ze umówiłam się na zabiegi. Z każdym kolejnym spotkaniem czułam jak dosłownie przybywa mi sił witalnych , jak wzrasta mój optymizm i jak zmienia się moje postrzeganie sytuacji życiowych i tego co wcześniej wydawało się niewykonalne. Na każdym zabiegu przepełniało mnie uczucie błogości i całkowitego spokoju, mój wiecznie rozbiegany umysł zwalniał i wyłączał się od natłoku natarczywych myśli . Czuje się swietnie i cieszę się , ze zdecydowałam się na zabiegi u Emanueli . Polecam każdemu!

Justyna

Zabiegi Reiki w wykonaniu Emanueli są niesamowitym doznaniem. To uczucie błogości, lekkości, wyciszenia i ukojenia. Po sesji miałam bardzo mocne oczyszczanie przez kilka dni, ale było to cudowne oczyszczanie. Nigdy nie zapomnę tego pięknego uczucia zaufania, spokoju pomimo płynących łez , blasku w oczach i dziecięcej radości w sercu. Polecam w pełnym zaufaniu i dziękuję z serca❤️.

Dominika

Jako osoba zgłębiająca tematykę naturalnych metod wspierających medycynę konwencjonalna trafiłem na zabieg Reiki do Emanueli. Ze względu na stresujący rodzaj pracy mialem duże problemy ze snem i narastającym zmęczeniem. Po pierwszym zabiegu przespałem cała noc bez wybudzania się i czułem się zregenerowany. Kolejne kilka sesji Reiki przyniosło wyciszenie umysłu , stres nie był już dokuczliwy i odczuwalny i zdecydowanie wzrósł mój poziom energii i dobrego samopoczucia. Gorąco polecam zabiegi Reiki prowadzone przez Emanuelę. To terapeutka od której bije naturalne ciepło i serdeczność i dosłownie zaraża pozytywnym usposobieniem.

Krzysztof

Emanuela stworzyła wyjątkowa i spokojna przestrzeń dla naszej sesji , tak ze od razu poczułam się swobodnie i pewnie. Wcześniej tylko raz doświadczyłam Reiki więc Emanuela wyjaśniła jak przebiega sesja u niej. Różnica przed i po zakończeniu sesji była ogromna. Wyszłam całkowicie spokojna i super zrelaksowana, bez ciążącego balastu negatywnych emocji. W ciagu kolejnych dni nadal czułam wewnętrzny spokój i byłam w stanie jaśniej i łagodniej myśleć o rożnych aspektach mojego życia, które mnie wcześniej niepokoiły. Serdecznie dziękuję Emanueli za to piękne doświadczenie i bez wahania polecam z serca Reiki właśnie u niej.

Ela

Chcesz się upewnić, że Reiki jest dla Ciebie? Porozmawiajmy